http://stagesteun.nl/

Stage

 

Nieuwste vraag:

Is een cao van toepassing op stagiairs?

 

door Niels op 19-04-2011 11:40

Lees het antwoord van CNV Jongeren

 

Een stageovereenkomst is niet gelijk aan een arbeidsovereenkomst. In beginsel zijn de cao- bepalingen daarom niet van toepassing. Het komt voor dat er in cao’s is opgenomen welke artikelen van toepassing zijn op stagiairs. Een voorbeeld is de cao Verpleeg- en Verzorgingshuis en Thuiszorg (VVT), artikel 3.2.1: loon verzorgende in opleiding.

Het is niet verplicht om iets op te nemen over stagiairs in de cao. Controleer het wel even, want dat kan in je voordeel werken.

 

Reageer

Er zijn nog geen reacties op deze vraag.

Reageer!

Woord niet leesbaar? Klik hier voor een nieuw woord.

Archief Stage

http://www.studenten.net/
tempus fugit